Nazisme tot wederzijds profijt

Dresden 1970



VS EN NAZISME VAN HITLER TOT VANDAAG

 


Belgisch-Canadees historicus Jacques Pauwels geeft op 19 september in de Groene Waterman in Antwerpen een lezing over waarom en hoe de VS in de jaren 1930 fascisme en nazisme steunden en in 1941-1945 tegen de ‘verkeerde vijand’ oorlog voerden.

Om de onvermijdelijke ondergang van hun wereldsuperioriteit af te remmen blijven de VS met in hun kielzog NAVO-lidstaten fascisten rekruteren als bondgenoten in koude en hete oorlogen, tot vandaag.

Pauwels is een zeer boeiend spreker en auteur van talrijke boeken, o.a. De Grote Klassenoorlog 1914-1918, Big Business met nazi-Duitsland, De mythe van de ‘goede oorlog’: Amerika in de Tweede Wereldoorlog.

 

Wanneer: 19 september 19:30 u , Boekhandel De Groene Waterman, Wolstraat 7, 2000 Antwerpen. Inkom gratis. 

Facebook event 

 

“De grote mythen van de moderne geschiedenis” worden ook voor de oorlogen van nu ingezet
“De Groote Oorlog is in feite nooit geëindigd”

 


BRON
De Wereld Morgen29 augustus 2023


 

 

Uitgelicht: bron

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.