Volkomen zot?

Leonard Freed: Police Work




 
Nu een klein lesje in het dagelijks fascisme, zoals het door een veelheid aan kanalen tot ons komt met allereerst de vraag wat hebben die atoombommen op Japan te maken met die aanslag op NordStream? Alles.

Dr J.H. Horn te Amsterdam, jurist en socioloog, publicerend over politie en fascisme, ja ook die twee hebben veel met elkaar uitstaande, zal het u piekfijn uitleggen. Of toch niet? Horn maak je niets wijs. Hij heeft betrouwbare bronnen, die hij dankzij Der Spiegel tot zich kan nemen. En ene Hans Laroes. Wie zou dat zijn? Nooit van gehoord, maar dat ligt zeker aan mij. 

Horn kent, een groot geluk voor zijn gelovige volgers, geen enkele twijfel. Een man uit een stuk. Hart wie Kruppstahl. In enkele tweets, nou ja, RT’s, kan hij de sabotage op die gaspijplijn gewetensvol afhandelen. Ze veroorzaakte een enorme milieuramp, maar daar heeft hij kennelijk nog geen research naar gedaan.
 
 

LEES VERDER: FILOU

 


 

 
En verder…


Uitgelichte foto: bron

Een gedachte over “Volkomen zot?

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.