Elke PVVer pak je! Wat ben jij een slecht mens.

Eugène Atget: Bar de Cabaret (1900-’11)




Een jaar later, nadat ik dit van haar te horen kreeg, overleed Jeannie, een vrouw uit de regio waarmee ik een soort haat-liefde verhouding had. Ze was de eerste die zei aangifte tegen mij te doen. Stoer zei ze, ze krijgen m’n laptop en dan zoeken ze het maar uit. Bijval kreeg ze van PVV’ers die ik mijn lieverdjes ben gaan noemen. Die zagen hun kans schoon toen ons aller Sjaakie van Krapuul ze bleek te vertrouwen en de kust vrijmaakte voor een haatoma. Tot grote zegen van Sjaakie bleef ze ondersteund worden door iemand die al sedert vele jaren de schaamte voorbij is, Riethof, en een labiel persoon uit Oss, Herman F., een volstrekt warhoofd. Toch Jeannie bleef haar aversie t.o.v. Wouters en Riethof tonen. Dat pleit beslist voor haar intuïtie.

Jeannie heeft de verdienste Tibaert ontdekt te hebben voor de goegemeente op Twitter. Ik was met andere zaken bezig, m.n. de Arabische Lente. Maar Jeannie wist het meteen, Tibaert is een slimme kater en het moet gezegd, het was een verstandige opmerking, waarin ik haar niet wilde teleurstellen. Ik bood haar zelfs aan de opmaak van haar bijna onleesbare site wat toonbaarder te maken. Dat hoefde niet. Toch wilde ze dat luie, linkse knulletje aan het werk zetten, ik leefde immers op haar kosten. Het was hilarisch, totdat ik moest ervaren wat stalken was. Maar dat is een ander verhaal. Ook over het etentje, dat ik met haar zou hebben, maar niet doorging omdat ik het niet zou kunnen betalen.

Echt druk kon ik me niet maken over wat ze te melden had. Opvallend was dat ze heel openhartig was, voor een PVV’er een zeldzaamheid. Ze werd voor mij het schoolvoorbeeld van een soort denken dat je het best omschrijven kunt met “ik ben het lichtend voorbeeld, maar heb nergens benul van”. Haar fratsen en die van haar vriendjes tegen mij legde ik vast, want de leugens en verdraaiingen waren niet van de lucht. Tweets van haar verdwenen als sneeuw voor de zon. Voor je het weet ben je bij deze mensen de dader, zie mijn ervaringen bij de NRC, en je krijgt de geruchten niet meer de wereld uit. Voor mij werd het zelfs dure plicht, die zooi vast te leggen nadat ik mijn zichtvermogen kwijt was geraakt en mijn kinderen door de acties van Jeannie en haar metgezellen letterlijk in hun bestaan bedreigd werden. Daarover heb ik aangifte gedaan, zonder uiteindelijk resultaat. Een schandaal op zich.

Lisa Corva
…so che entrerai da quella porta, quella porta che ho disegnato nella mia vita;
alzerai lo sguardo e io ci sarò, e tu ci sarai.

In de bijgevoegde TL ziet u haar handelen, typisch PVV, terug. En u ziet, ook hier, Sandra Strieker op het juiste moment opdoemen. Hacken… Juist vanwege dat feit kwam ik weer bij Jeannie uit. De op mij betrekking hebbende tweets staan hier, de volledige TL, goed lezen Ajax, staat onder: Een ruwe copie van Jeannie’s geestelijke gesteldheid. Eerst echter een overzicht van een aantal berichten uit die periode, juni 2012. Mooi om terug te lezen hoe allen die Wilders en z’n PVV in hun hart hadden gesloten uit hun dak gingen…
 

BIJLAGE: berichten juni 2012

 

 

 
 

 
Jammer voor Jeannie dat ze het eindresultaat van haar ageren tegen Tibaert niet meer mocht meemaken. Haar argumentatie werd naderhand naadloos overgenomen door linksfascisten als André de Raaij (@vanovernaar), Huib Riethof (@huibree), Ina Dijstelberge (@inadijstelberge), Jacqueline Wouters (@jacquelinewxxx), Eveline van Donkelaar (@gavimensch) e.a. Door toedoen van deze onverlaten verdwenen mijn weblogs bij Google medio november 2013.


Jeannie zou beslist verrukt zijn geweest over de activiteiten van haar streekgenoot Jo Horn, iemand die ze beslist zou ervaren als iemand van haar stand. Op hun manier elk ook kenner van Italië.
 
Gemeen hebben ze, dat staat vast, dat ze zich laten leiden door normen en waarden en op grond daarvan hun oordeel vellen over de medemens met hulp van gezaghebbende stemmen. Onder hen zeer respectabele mensen als een baron, een christelijk anarchist, een ex-wethouder en een aantal zorgzame en liefdevolle vrouwen. Dankzij hen konden ze Tibaert kwalificeren als een doorgedraaide gek, iemand die uit de gemeenschap verstoten diende te worden. Hun volgers op internet volgden praktisch zonder uitzondering hun adviezen op, van gezond eten en drinken tot het vormen van een juiste denkwereld.
 
Update december 2023


 

 
En verder…


5 gedachten over “Elke PVVer pak je! Wat ben jij een slecht mens.

  1. Pingback: Adel – Filou

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.